Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Ciele - Oferty sprzedaży domów

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego miejsca pod Bydgoszczą? Odkryj nowoczesny bliźniak na osiedlu willowym Villa Line w miejscowości Ciele - tylko 20 minut od centrum Bydgoszczy, blisko przystanek szkolny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż w Cielu Unikalna Inwestycja z Potencjałem Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Ciele, która łączy w sobie przestrzeń mieszkalną, komercyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

875 000 zł124 m² 7 056,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej, położonego w miejscowości Ciele, w gminie Białe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom to nie tylko miejsce, gdzie mieszkamy, ale przestrzeń, która kształtuje nasze wspomnienia, marzenia i codzienność. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

! bliźniak 138m2! stan deweloperski! Atuty: - wysoki standard materiałów! - lokalizacja! - stan deweloperski! - pompa ciepła! -nowoczesna architektura! Charakterystyka nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają Państwu wspaniałą okazję zakupu przestronnego domu o powierzchni 138 m , położonego zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy. Ten piętrowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł123 m² 7 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom W sąsiedztwie lasu. Nowoczesna architektura, funkcjonalność. Super lokalizacja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł137,65 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (137,65m2), położony na działce 400m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji od klienta kupującego! Dobre Nieruchomości prezentują: dom w stanie deweloperskim w cenie 830tys. Zdjęcia przedstawiają dom w pełni wykończony pod klucz (dostępny za cenę 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł120,54 m² 6 620,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży Bardzo ładny i wygodny dom jednorodzinny - parterowy 4 pokojowy Dom według projektu %3cmeta%20charset%3d%22utf-8%22%20%2f%3edom w kosaćcach 17 Powierzchnia całkowita 120,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł307 m² 5 211,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego w Cielu. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają komfortowego i funkcjonalnego lokum w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ciele. Stan deweloperski. Projekt domu emiko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł92,44 m² 8 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom jednorodzinny Dom w kosaćcach 17 (a) - nowoczesny, funkcjonalny projekt. Na sprzedaż dom jednorodzinny w popularnym projekcie archon Dom w kosaćcach 17 (a) - nowoczesna, parterowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł125,46 m² 6 974,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł123,17 m² 7 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (123,17m2), położony na działce 382m2 w podbydgoskiej miejscowości Ciele, zaledwie kilkanaście minut drogi od Bydgoszczy. Piętrowy dom - w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł185,78 m² 4 569,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym każdego dnia budzisz się w ciszy, otoczony przestrzenią i zielenią, z dala od miejskiego hałasu a jednocześnie w zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł216,24 m² 7 815,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: nowoczesny, przestronny dom z ogrodem zimowym, garażem dwustanowiskowym i automatycznym nawadnianiem ogrodu. W skandynawskim stylu, gotowy do zamieszkania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł310 m² 6 448,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 017 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Polecam przestronny dom na dużej działce z licznymi nasadzeniami w Cielu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł550 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Uwaga! nowa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny dom (400m2) ze skrzydłem dobudowanym do nieruchomości, o powierzchni 150m2, na działalność gospodarczą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł274 m² 5 218,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 141 m²

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 274 m , położonego w miejscowości Ciele, gm. Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł92,44 m² 8 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota , zaledwie ok. 10 km od Bydgoszczy. Nieruchomość powstaje na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowa oferta. Na sprzedaż przestronny dom w miejscowości Ciele/ Białe Błota pod inwestycję. Powierzchnia domu 400 m2, z ogródkiem działka :1800 m2 Na parterze znajduje się: -6 pokoi -3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł139,10 m² 6 434,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowe, ekskluzywne osiedle willowe w gminie Białe Błota Ekskluzywne osiedle willowe Villa Line to wyjątkowa inwestycja w miejscowości Ciele, położonej w malowniczej gminie Białe Błota.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 060 000 zł195 m² 5 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 123 m2, usytuowanego w Zielonce, na działce o powierzchni 1882m2. Dom wolnostojący wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

920 000 zł135 m² 6 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Dobre Nieruchomości prezentują: funkcjonalny dom na dużej działce Zielonka, gm. Białe Błota, blisko Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, parterowego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

2 500 000 zł338 m² 7 396,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

980 000 zł115 m² 8 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą, który łączy komfort codziennego życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny, zadbany dom wolnostojący z 2009 roku, położony na działce 750 m z nasadzeniami i bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 160 m (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z garażem oraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +2 km

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

Dom z garażem

Białe Błota

489 000 zł120 m² 4 109,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogłoszenie dotyczy budowy domów na działce klienta Cena dotyczy samego domu bez działki Domy w konstrukcji płyt żelbetowych opis domu: mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę budowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 190 m2, użytkowej 105 m2 w Białych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

830 000 zł219 m² 3 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta tylko u nas! Klucze w biurze. Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę zabudowaną, (o pow. 370m2,) solidnym i bardzo przestronnym domem w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Białych Błotach - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (105m2) z poddaszem nieużytkowym, na działce 1379m2 w miejscowości Białe Błota. Nieruchomość w rozkładzie funkcjonalnym, składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

Rynek pierwotny

710 000 zł112 m² 6 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej w doskonałej lokalizacji w Lipnikach. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +3 km

Dom z garażem

Kruszyn Krajeński

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 136 m z garażem Kruszyn Krajeński, gmina Białe Błota. 0% prowizji od kupującego Brak Podatku pcc 2% Przy zakupie mieszkania za pośrednictwem naszego biura darmowa konsultacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +4 km

613 000 zł144 m² 4 256,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Ciele +4 km

355 000 zł116,67 m² 3 042,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie, według projektu Dom w Lipiennikach 6 o powierzchni użytkowej 116,67 m , na działce o powierzchni 1115.